Teroraktā Radisson Blu viesnīcā Mali 27 mirušie, tostarp Krievijas un Beļģijas pilsoņi

0 komentāri

Bijušajā Francijas kolonijā Mali šodien sākušās trīs dienu sēras. Mali galvaspilsētā Bamako vakar notika vērienīga ķīlnieku krīze. Džihādistiem iebrūkot prestižajā Radisson Blue viesnīcā, tika sagrābti 170 viesnīcas apmeklētāji un darbinieki.

27 gājuši bojā. Upuru vidū ir ASV, Krievijas, Ķīnas un arī Beļģijas pilsoņi. Operācijas laikā gājuši bojā arī 3 teroristi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbildību par šo slaktiņu uzņēmies džihādistu grupējums Al Murabitun, kas ir Al Qaeda atzars Rietumāfrikā.

Jau iepriekš šis grupējums sarīkojis arī citus teroraktus, tostarp pirms diviem gadiem ķīlnieku krīzē Alžīrijā bija atbildīgs par 40 cilvēku nogalināšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas