Terora trauksme Briselē turpinās

0 komentāri

Briselē turpinās maksimālie drošības pasākumi saistībā ar reāliem terora draudiem. Tiek ziņots, ka lēmumu slēgt pilsētas metro un izvietot ielās armijas spēkus rosinājusi informācija, ka vairāki aizdomās turamie kuru katru brīdi var sarīkot terora uzbrukumu Briselei.

Pilsētas centrs ir gandrīz tukšs, kamēr policija šobrīd cenšas notvert iespējamos teroristus, tostarp Salehu Abdeslamu, kurš saistīts ar Parīzes teroraktu rīkošanu.

Pastāvot bažām, ka ar spridzekļiem un ieročiem bruņotie teroristi var veikt uzbrukumu, Briselē atcelti desmitiem sabiedrisku pasākumu, lai novērstu plašas publikas pulcēšanos vienuviet.

Foto!

Beļģijas valdība svētdien gatavojas lemt par drošības pasākumu turpināšanu arī nākamnedēļ. Vēl nav zināms, vai darbu atsāks metro, tāpēc daudzi iedzīvotāji gatavojas rīt palikt mājās. Vēl nav arī skaidrs, vai darbu Beļģijā rīt atsāks skolas un bērnudārzi, taču šo lēmumu izglītības ministrs atstājis pašvaldību amatpersonu ziņā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas