Tautai ir “līdz brošai”! Varšavā protestos ielās iziet ceturtdaļmiljons cilvēku

0 komentāri

Gājienu ar saukli “Mēs esam un paliksim Eiropā” organizēja valdības opozīcija, protestējot pret kursu, ko sākusi īstenot kopš rudens pie varas esošā konservatīvā partija Likums un taisnīgums.

Tā pieņēmusi virkni lēmumu, kas nav pa prātam arī Briselei, tostarp, par sabiedrisko mediju pakļaušanu politiķu kontrolei.

Paralēli šim protestam Varšavā notika arī valdības atbalstītāju demostrācija.

Tiek lēsts, ka ielās varētu iziet ap 100 tūkstoši  cilvēku, tomēr realitātē protestētāju abās pusēs bija vismaz 240 tūkstoši. Tādējādi šo demonstrāciju var uzskatīt par lielāko, kāda Polijā notikusi kopš komunistiskā režīma krišanas 1989. gadā.

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas