Tas ir oficiāli: par seksuālu uzmākšanos Ķelnē visvairāk aizdomās turamo ir tieši no bēgļu vidus

0 komentāri

Interneta komentāros daudz asu vārdu izskan arī par Jaungada naktī Ķelnē piedzīvoto vardarbību un seksuāla rakstura uzbrukumiem. Vācijas policija izmeklēšanā konstatējusi, ka vairāk nekā puse no aizdomās turētajiem ir patvēruma meklētāji.

Policija šobrīd identificējusi 31 aizdomās turēto. Tostarp ir deviņi Alžīrijas, astoņi Marokas, pieci Irānas un četri Sīrijas pilsoņi. Noziegumos bijuši iesaistīti arī divi Vācijas pilsoņi, viens irākietis, viens serbs un viens ASV pilsonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vācijas iekšlietu ministrija apstiprinājusi, ka lielākā daļa no šobrīd skaidri identificētajiem 32 kriminālnoziegumiem ir vai nu zādzības, vai miesas bojājumu nodarīšana, bet trīs ir seksuāla rakstura uzbrukumi. Pārējo noziegumu apstākļi, kuros kopumā cietušas vairāk nekā 120 sievietes, vēl tiek skaidroti. Policijas arodbiedrības pārstāvis norāda, ka neko tādu nebija iespējams paredzēt iepriekš.

Foto

“Tas netika izziņots ne Facebook, nedz arī tviterī. Tā bija galvenā problēma. Kad tas viss sākās, notikuma vietā bija pārāk maz policistu, lai tiktu galā ar uzbrucējiem, kuri bija gatavi izmantot vardarbību. Taču policistus par to nevar vainot, jo to nebija iespējams prognozēt,” teic Ziemeļreinas-Vestfālenes policistu arodbiedrības vadītājs Arnolds Plikerts.

Kļuvis zināms, ka Ķelnes policijas šefs saistībā ar notikušo pirms termiņa aizsūtīts pensijā. Lēmums par viņa pensionēšanu vēl tiks izskatīts Ziemeļreinas-Vestfālenes valdības sēdē, taču darbā viņš neatgriezīsies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas