Tanki, raķetes un karavīru tūkstoši – Krievija 9. maija parādē demonstrē militāro varenību

0 komentāri

Maskavā notikušas tradicionālās 9. maija svinības, kuru kulminācija tradicionāli ir militārās varenības izrādīšana. Bez tās neiztika arī šoreiz, un Sarkanā laukuma segumu tricināja gan karavīru zābaki, gan tanku kāpurķēdes.

Parādē piedalījās vairāk nekā 10 000 militārpersonu un 130 militārās tehnikas vienību – tanki, pašgājējlielgabali, bruņumašīnas, kodolieroču un raķešu sistēmas, helikopteri, iznīcinātāji u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Karavīru tūkstošus, gluži kā pēc PSRS laiku militāro parāžu tradīcijām, automobilī apbraukāja Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu, kura automobilis pēc tam piebrauca pie centrālās tribīnes, kurā atradās Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Savā uzrunā Putins apsveica Krievijas militārpersonas un kara veterānus, kā arī norādīja, ka, pateicoties padomju karavīriem, daudzas tautas ir ieguvušas brīvību.

Kā notika parāde, skaties fotogalerijā.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas