FOTO: Obama Tallinā sarokojas ar skolēniem un tiekas ar amatpersonām

0 komentāri

ASV prezidents Baraks Obama vizīti Igaunijā uzsācis ar preses konferenci, sarokošanos ar skolēniem un tikšanos ar amatpersonām Kadriogas pilī.

Sākotnēji bija plānots, ka ASV prezidents Baraks Obama Tallinā ieradīsies vakar vakarā, taču viņš ir ielidojis šorīt, 3. septembrī, pirms astoņiem, no Igaunijas ziņoja LNT žurnālists Gatis Suhoveckis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

LNT žurnālists Gatis Suhoveckis:

Nedaudz vēlākā ierašanās korekcijas viņa plānotajā darba kārtībā nav ieviesusi. ASV prezidentam jau pavisam drīz paredzēta tikšanās ar Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu, pēc tam sekos sarunas ar Igaunijas premjerministru Tāvi Reivasu, bet vēlāk viņš tiksies arī ar Latvijas prezidentu Andri Bērziņu un Lietuvas prezidenti Daļu Gribauskaiti.

B. Obama tāpat uzstāsies ar runu plašākai, bet ielūgtai auditorijai un vizītes noslēgumā uzrunās Igaunijas un ASV karavīrus.

Vizīte ir īsa – B. Obama Igaunijā uzturēsies vien aptuveni 12 stundas -, bet nozīmīga. Vizītes gaitai līdzi seko ap trīssimt žurnālistu.

ASV prezidenta ierašanās dēļ Tallinā ierobežota satiksme, tādēļ šodien Igaunijas galvaspilsētā skolēniem ir brīvdiena..


Kā iepriekš norādījis Baltais nams, B. Obama Tallinā uzsvērs, ka dzelžaina ir NATO apņemšanās aizstāvēt savas dalībvalstis, ko paredz alianses dibināšanas līguma piektais pants. Viņa ierašanās Igaunijā ir arī nepārprotams signāls Krievijai, ka Baltijas valstu drošību sargā NATO ar Ameriku priekšgalā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas