Talibi ieņēmuši reģionu Afganistānas ziemeļrietumos

0 komentāri

Talibu kaujinieki, afgāņu armijas karavīriem aizbēgot, ieņēmuši reģiona centru Afganistānas ziemeļrietumos, svētdien apliecināja amatpersonas.

Talibi naktī uzbruka Džavandas reģionam Bādgīsas provincē un ieņēma gubernatora biroju un policijas štābu, paziņoja Bādgīsas provinces galva. “Nemiernieki ieņēma reģionu, kad drošības spēki pēc trīs stundu ilgas kaujas aizbēga,” sacīja amatpersona. Cita amatpersona sacīja, ka aizbēdzis arī reģiona galva un citas amatpersonas.

Nemiernieki ieguvuši arī daudz ieroču un munīcijas. Talibi apliecinājuši, ka ieņēmuši reģiona centru.

Savukārt dienvidu provincē Kandahārā trīs kaujinieki tika nogalināti, kad viņi uzbruka izlūkdienesta ēkai. “Incidents notika Kandahāras pilsētā agri no rīta, kad pirmais uzbrucējs detonēja ar spridzekļiem pielādētu kravas automašīnu pie ēkas ieejas,” pavēstīja Nacionālās Drošības pārvaldes pārstāvis.

Divus citus uzbrucējus nogalinājuši izlūkdienestu spēki.

Atbildību par uzbrukumu, kurā tika ievainotas valdības amatpersonas, uzņēmušies talibi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas