Taizemē būvdarbu laikā sabrūk ēka; ir bojāgājušie

0 komentāri

Taizemes policija trešdien, 13.augustā paziņoja, ka būvdarbu laikā iebrūkot ēkai dzīvību zauējuši aptuveni 16 cilvēki.  Policija izdevusi aizturēšanas orderus vairākiem ar projekta attīstīšanu saistītiem cilvēkiem.

Šobrīd no gruvešiem ir izvilktas trīs cilvēku mirstīgās atliekas, tostarp sievietes un viņas četrus gadus vecās meitas līķi. Vēl aptuveni 13 cilvēkus glābēji necer atrast dzīvus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija ir izdevusi orderus divu projekta inženieru, būvlaukuma priekšstrādnieka, kā arī būvniecības kompānijas un dzīvokļu mājas īpašnieku aizturēšanai, piebilda policijas pārstāvis.

Darba tiesību aizstāvju grupas ir brīdinājušas par vājo darba drošības standartu ievērošanu un zemajām algām būvlaukumos Taizemē, kur daudz tiek nodarbināti viesstrādnieki no Mjanmas, Kambodžas un Laosas, kuriem nereti tiek maksāts mazāk par valstī noteikto minimālo algu.

Pēdējos gados Taizemē ir uzplaucis nekustamo īpašumu tirgus un notiek aktīva būvniecība.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas