Turcijas lidmašīnu novirza uz Kanādu iespējama spridzekļa dēļ

0 komentāri

Turcijas aviokompānijas Turkish Airlines lidmašīna, kas lidojusi no Ņujorkas, novirzīta uz Kanādu iespējamu draudu dēļ, ziņo BBC.

Lidmašīnā, kurā atradās 256 cilvēki, veiksmīgi nolaidusies Kanādas austrumos – Halifaksas Starptautiskajā lidostā.

Ziņas par spridzekli tika saņemtas plkst. 22.50 pēc vietējā laika – tad, kad gaisa kuģis jau bija pacēlies no Džona Kenedija lidostas Ņujorkā. Halifaksā nosēšanās tika veikta plkst. 12.53 pēc vietējā laika.

Kanādas policija patlaban veic izmeklēšanu, taču sīkāk nekomentē šo gadījumu.

Jāatgādina, ka pirms četrām dienām šajā pašā lidostā iespējama spridzekļa dēļ ārkārtas nolaišanos veica arī Air France lidmašīna.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas