Šveicē pie varas nāk pret bēgļiem naidīgi noskaņota partija

2 komentāri

Šveices lielākā partija – pret imigrantiem naidīgi noskaņotā labēji populistiskā Šveices Tautas partija – uzvarējusi svētdien notikušajās parlamenta vēlēšanās.

Provizoriskie rezultāti liecina, ka ir gūta rekorduzvara, iegūstot trešdaļu vietu. 200 vietu lielajā parlamenta apakšnamā Tautas partijai būs 65 vietas, kas ir vislabākais rezultāts jebkurai no Šveices partijām pēdējā gadsimta laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tautas partija pieprasījusi rīkot jaunu referendumu, lai padarītu vēl stingrākus jau tā bargos Šveices patvēruma piešķiršanas noteikumus.

2 komentāri

TOP komentāri

 • andris
  0

  andris

  Izcils pasākums!!! Sākuši apjēgt!!!!

  21.10.2015 23:20

 • Linda
  0

  Linda

  Ne lai pateiktu,ka pie varas nakusi partija kura draudzejas ar pratu...vajag uzrakstit "naidiga" partija...

  19.10.2015 18:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas