Šveice ievieš sankcijas pret vēl 11 Krievijas pilsoņiem un 5 bankām

0 komentāri

Sankcijas noteiktas tiem Krievijas pilsoņiem, kas tieši saistīti ar situācijas destabilizēšanu Ukrainā. Šveices pilsoņiem ir aizliegta jebkāda veida finansiālā sadarbība ar sankciju sarakstā ieļautajām personām.

Pret Maskavu vērsto ekonomisko sankciju ietvaros pieeja kapitāla tirgum liegta arī piecām Krievijas valdībai piederošām bankām.
Tāpat Šveice noteikusi aizliegumu militārā aprīkojuma importam no Krievijas Federācijas, kā arī naftas rūpniecības iekārtu eksportam.

Šveice, kas iepriekš paziņoja, ka vēlas palikt neitrāla un neieviesīs sankcijas pret Krieviju, tomēr vērsusies pret valsti un aizliegusi finansiālu sadarbību ar vairākiem Krievijas uzņēmumiem un pilsoņiem.

Šveices bankās Krievijas pilsoņi noguldījuši ievērojamas summas, pērn tie bijuši vairāk nekā 14 miljardi franku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas