Štutgarte izziņojusi trauksmi. Kas noticis?

0 komentāri

Štutgarte izziņojusi trauksmi saistībā ar ievērojamu gaisa piesārņojuma līmeņa paaugstināšanos. Vācijas pilsētas iedzīvotāji lūgti neizmantot savas automašīnas.

Štutgarte kļuvusi par pirmo Vācijas pilsētu, kas izsludinājusi oficiālu trauksmi gaisa piesārņojuma dēļ, jo tas sasniedzis tādu līmeni, kas atzīts par veselībai bīstamu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piesārņotajā gaisā esošās daļiņas darbojas kā kancerogēni un var izraisīt vēzi. Pilsētas mērs lūdzis visus iedzīvotājus personīgo automašīnu vietā izmantot sabiedrisko transportu vai elektriskos taksometrus.

Tāpat arī darba devēji aicināti samazināt nodarbināto darba laiku vai ļaut cilvēkiem strādāt no mājām. Meteorologi brīdinājuši, ka šāds stāvoklis varētu saglabāties vēl vairākas dienas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas