Streika dēļ slēgts Eifeļa tornis

0 komentāri

Arodbiedrību streika dēļ ceturtdien uz vairākām stundām slēgts Eifeļa tornis. Streiks Eifeļa tornī ir daļa no plašākiem arodbiedrību protestiem pret valdības īstenotajiem taupības pasākumiem.

“Eifeļa tornis būs slēgts līdz plkst. 18.00 (plkst. 19.00 pēc Latvijas laika), un atkal tiks atvērts šovakar. 90% darbinieku (..) nobalsoja par streika sākšanu, lai nosodītu valdības taupības politiku,” paziņoja arodbiedrības pārstāvis.

Viņš norādīja, ka pie Eifeļa torņa novietoti attiecīgi paziņojumi, lai tūristi velti negaidītu.

Ceturto nedēļu pēc kārtas streiko arī Radio France darbinieki. Divu dienu streiku pieteikuši arī gaisa satiksmes kontrolieri, kādēļ aviokompānijām ceturtdien nācies atcelt aptuveni pusi plānoto reisu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas