Straujumas ”Vācijas māsiņa” Merkele svinēs 10 gadus amatā

0 komentāri

Kamēr Latvijā Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas pašreizējā valdība šonedēļ atzīmēja savu pirmo un, iespējams, pēdējo gadadienu, Vācijas kanclere Angela Merkele šomēnes svinēs atrašanās amatā 10 gadu jubileju.

Saistībā ar šo gadadienu Angela Merkele ir centrālā persona žurnāla Economist šīs nedēļas izdevumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā norāda prestižais izdevums, neskatoties uz ne pārāk labajām oratores spējām un ne pārāk pievilcīgo ārieni, Merkele desmit gadu laikā ir kļuvusi par kontinenta ietekmīgāko personu un neaizvietojamu Eiropas balstu. Turklāt atšķirībā no citiem kolēģiem, Merkele noturējusies amatā bez populistiskiem solījumiem un Eiropas Savienības kritizēšanas.

Kā apkopojis medijs, A. Merkele ir patlaban ilglaicīgākā valdības vadītāja Eiropā, krietni apsteidzot savus Eiropas kolēģus. Latvijas valdības vadītāja ar nepilniem diviem gadiem ierindojas tabulas lejas galā.

Foto: Merkele un Straujuma

Straujuma atzīst, – viņa ir gatava demisionēt!

Ministru prezidente Laimdota Straujuma ceturtdien notiekošajā Vienotības frakcijas sēdē esot apliecinājusi, ka ir gatava demisionēt saistībā ar valdības lēmumu par airBaltic investora piesaisti. Tomēr partija neuzskata demisiju par iespējumu valsts budžeta pieņemšanas laikā, intervijā raidījumā 900 Sekundes pauda Vienotības līdere Solvita Āboltiņa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas