Strauji turpina pieaugt bojā gājušo skaits Izraēlas uzbrukumos Gazas joslai

0 komentāri

Izraēlas tanku raidītie šāviņi trāpījuši ēkai, kurā Gazas joslas ziemeļos atrodas Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) izveidota skola. Uzbrukumā dzīvību zaudējuši vismaz 15, bet ievainoti vēl vairāki desmiti cilvēku.

Bojāgājušie lielākoties ir bērni. ANO izveidotais komplekss tiem kalpojis kā patvērums no bruņotā konflikta.

Uzbrukums bija daļa no Izraēlas centieniem apturēt no Gazas joslas šautās raķetes un iznīcināt sarežģīto pārrobežas tuneļu tīklu.

Kopš abu pušu konflikta saasināšanas dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 750 palestīniešu. Palestīniešu cilvēktiesību centra apkopotā informācija liecina, ka vairāk nekā 80% Izraēlas triecienos nogalināto ir mierīgie iedzīvotāji. Karadarbība prasījusi arī vairāk nekā 32 Izraēlas karavīru un vairāku civiliedzīvotāju dzīvības

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas