Stīvens Sīgals sniedzis koncertu Krievijas okupētajā Krimā

0 komentāri

Amerikāņu asa sižeta filmu aktieris Stīvens Sīgals aizvadītajā nedēļas nogalē sniedzis koncertu Krievijas okupētajā Krimā, uz skatuves kāpjot, apsedzies ar kaujinieku grupējuma “Doņeckas tautas republika” karogu.

Aktieris aizvadītajos gados vairakkārt viesojies Krievijā un apgalvojis, ka apbrīno Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, dēvējot viņu par “draugu un brāli”. Pēc Krimas okupācijas un aneksijas Sīgals Putinu nodēvēja par “vienu no pasaulē izcilākajiem līderiem”.

Koncertā aktieris uzvilcis viņam pasniegto T-kreklu ar Putina portretu. Sīgals ar savu blūza grupu uzstājās baikeru šovā Sevastopolē, kur izvietota arī Krievijas Melnās jūras flote.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas