Statoil Viļņā atver savu pirmo ēdinātavu

0 komentāri
Statoil Viļņā atver savu pirmo ēdinātavu
Foto: Statoil

Februāra vidū Lietuvas galvaspilsētā Viļņā degvielas tirgotājs Statoil atvēris veikalu, kur bez degvielas uzpildes iespējas var nopirkt arī uzkodas – sviestmaizes, “hotdogus”, kafiju, maizītes, svaigi spiestas sulas utt. Iespējams, ka līdzīgs koncepts tiks ieviests arī Latvijā.

Šāda veida ēstuve Viļņā ir pirmais šāda tipa Statoil veikals Eiropā un ir uzskatāms par pilotprojektu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Statoil veikals Viļņā atvērts, jo vairāk nekā puse klientu DUS apmeklē, lai iegādātos arī uzkodas un dzērienus,” norāda Lietuvas uzņēmuma vadība.

”Veikals Viļņā ir pilotprojekts, taču mēs vienmēr analizējam iespējas, kā attīstīt savu biznesu un kā izmantot mūsu stipro zīmolu katrā konkrētajā valstī, tostarp arī Latvijā,” portālam Skaties.lv pauda Statoil Fuel & Retail Latvia Mazumtirdzniecības tīkla vadītājs Viesturs Astičs.

Foto: Statoil

Foto: Statoil

Foto: Statoil

Foto: Statoil

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas