Starptautiskais Valūtas fonds Ukrainai piešķirs 15,5 miljardu eiro aizdevumu

0 komentāri

Ukraina saņems vēl vienu Starptautiskā Valūtas fonda aizdevumu. Vairāku dienu ilgušās sarunas rezultējušās ar jaunu palīdzības programmu 15,5 miljardu eiro apmērā. Šos līdzekļus plānots tērēt ekonomisko reformu īstenošanai.

Pērn pavasarī saņemtā 15 miljardu eiro aizdevuma pakete Ukrainas finansēs nav spējusi stabilizēt, tāpēc janvāra vidū Ukrainas prezidents pie Starptautiskā Valūtas fonda vērsās atkārtoti. Pušu sarunas norisinājās Kijevā un bija veiksmīgas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Nākamo četru gadu laikā īstenosim visas nepieciešamās reformas, kas vajadzīgas ekonomiskās un finansiālās stabilitātes nodrošināšanai. Akcentēju, ka šīs reformas netiks veiktas, lai izpatiktu valūtas fondam. Tā ir reformu programma Ukrainai,” norādīja Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks.

Starptautiskais Valūtas fonds akcentē, ka jaunā programma ir ambicioza, smaga un riskanta, bet vienlaikus arī reālistiska un var kļūt par pagrieziena punktu Ukrainai. Viņa uzskata, ka Ukrainas amatpersonu apņēmība un drosme veikt reformas šobrīd ir lielāka kā jebkad.

Atgādinām, ka pirms nedēļas 16 miljonu dolāru palīdzību Ukrainai piešķīra Amerikas Savienotās Valstis, vēl 1 miljardu dolāru apsolot tai piešķirt kā kredītu.

ASV arī apsver iespēju Ukrainai piegādāt ieročus, tomēr šo pirmdien ASV prezidents šā lēmuma pieņemšanu atlika.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas