Stambulas terorakta sarīkotāji nākuši no Uzbekistānas, Kirgizstānas un Kaukāza reģiona Krievijā

0 komentāri

Šodien kļuva vairāk zināms par trim uzbrucējiem, kas otrdienas vakarā Stambulas lidostā pastrādāja teroraktus. Teroristi nākuši no Uzbekistānas, Kirgizstānas un Kaukāza reģiona Krievijā.

Oficiāla apstiprinājuma gan šai informācijai pašlaik nav. Neviens arī nav uzņēmies atbildību par uzbrukumiem, bet turku varasiestādes uzskata, ka tos pastrādāja teroristiskais grupējums Islāma valsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc sprādzieniem lidostā valstī veikti plaši pretterorisma reidi. Stambulā un Izmirā kopumā arestēti vismaz divdesmit divi cilvēki, kuri tiek turēti aizdomās par sadarbību ar Islāma valsti.

Turcijas mediji arī vēsta, ka sestdien uz Turcijas–Sīrijas robežas nogalināti divi Islāma valsts kaujinieki, kuri bija plānojuši vēl citus teroraktus – Adanā un Turcijas galvaspilsētā Ankarā.

Tāpat šodien kļuvis zināms, ka uzbrukumos Stambulā cietis arī viens Latvijas iedzīvotājs. Viņš iesniedzis apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu par viegliem miesas bojājumiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas