Stambulā jaunceltnē nokrīt lifts, prasot 10 cilvēku dzīvības

0 komentāri

Turcijā nogāžoties jaunceltnes liftam, dzīvību zaudējuši desmit cilvēki. Saistībā ar šo atgadījumu un nepietiekamajiem darba drošības pasākumiem Turcijas lielāko pilsētu Stambulu pārņēmuši plaši protesti.

Bojātais lifts ar desmit strādniekiem sestdien nokrita no jaunceltnes 32. stāva, un visi tajā esošie gāja bojā. Varas iestādes sākušas izmeklēšanu, bet notikušā iemesli joprojām nav skaidri. Ziņots, ka lifts esot sabojājies jau pirms divām nedēļām un gaidīti līdzekļi tā remontam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija saistībā ar lifta avāriju aizturējusi astoņus cilvēkus, kas pēc nopratināšanas tika atbrīvoti. Jaunceltnes īpašnieks savu atbildību noliedzis, paziņodams, ka vainīgo noskaidros varas iestādes un izmeklētāji.

Saniknotie protestētāji pieprasa gādāt, lai darba drošības pārbaudes valstī netiktu veiktas “uz papīra vien”.

Tikmēr policija Stambulā izmantoja asaru gāzi, lai izklīdinātu simtiem demonstrantu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas