Stadler atvēris vilcienu rūpnīcu Baltkrievijā

0 komentāri

Šveices vilcienu ražotājs Stadler Rail Group (Stadler) ceturtdien atvēris rūpnīcu Baltkrievijā, vēsta Baltkrievijas ziņu portāls BelTA.

Jaunā vilcienu rūpnīca Stadler Minsk atrodas Faņipaļā Minskas apgabalā, aptuveni 25 kilometrus uz dienvidrietumiem no Baltkrievijas galvaspilsētas.

Stadler Rail Group izpilddirektors Peters Špūlers rūpnīcas atklāšanas ceremonijā pauda cerību uz tālāku sadarbību ar Baltkrieviju un iespēju šeit ražot metro vilcienus. Atklāšanas ceremonijā piedalījās arī Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko.

Jaunajā rūpnīcā līdz šim ieguldīti 50 miljoni eiro. Tajā strādās 600 darbinieku un tiks saražoti līdz 120 vilciena vagoniem gadā.

Baltkrievija par jaunās rūpnīcas mājvietu vietu izraudzīta tās ģeogrāfiskās atrašanās vietas un kvalificēto darbinieku dēļ.
Baltkrievija atrodas kaimiņos valstīm, kurās strauji aug pieprasījums pēc platsliežu dzelzceļa vilcieniem, un rūpnīca ir iekļauta Minskas brīvās ekonomikas zonā, kas rada vairākus labvēlīgus apstākļus tās attīstībai.

Stadler Minsk ir viens no veiksmīgākajiem Baltkrievijas un Šveices kopīgajiem projektiem, un darbs pie tā sākās pirms pāris gadiem.

Jaunās rūpnīcas pirmais pasūtījums ir 21 divstāvu vilciens Krievijas uzņēmumam Aeroexpress.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas