Spriedzes filmas cienīga pakaļdzīšanās ASV

0 komentāri

Aizdomās par automašīnas zādzību policija sāka vajāt kādu aptuveni 30 gadus vecu vīrieti. Viņa notveršana izrādījās grūts uzdevums.

Incidents, kura laikā ASV policija īstenoja vērienīgu pakaļdzīšanās operāciju, norisinājās vakar  pievakarē Losandželosas pievārtē, saņemot informāciju par, iespējams, zagtu automašīnu. Bēglis gan izrādījās grūti notverams, turklāt radīja draudus citiem satiksmes dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bēgšanas laikā viņš pamanījās nozagt vēl vienu mašīnu, ar ko bīstami manevrēja, strauji mainot joslas un ietriecoties citos spēkratos. Nonācis strupceļā, viņš centās nozagt vēl vienu automašīnu. Notiekošo no gaisa filmēja televīzijas ziņu helikopters.

Bēgli izdevās notvert tikai pēc tam, kad no plāna nozagt trešo automašīnu viņš tomēr atteicās un mētās bēgt kājām. Policija viņu ievainoja un arestēja. Neviens cits cilvēks pakaļdzīšanās laikā necieta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas