Sprādziena draudu dēļ evakuē Lietuvas prezidenta pili un Viļņas universitāti

0 komentāri
Sprādziena draudu dēļ evakuē Lietuvas prezidenta pili un Viļņas universitāti
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Viļņas centrā trešdien pēcpusdienā ieradušies visu operatīvo dienestu darbinieki, saņemot ziņu, ka pie Lietuvas prezidenta pils gatavojas uzspridzināties kāds vīrietis.

Kā vēsta Lietuvas Radio un televīzijas ziņu portāls Lrt.lt, pie prezidenta pils policijas aplenkumā stāv vīrietis ar lielu koferi. Evakuēts prezidenta birojs, sākta arī līdzās esošās Viļņas universitātes centrālās ēkas evakuācija.

Informāciju par iespējamo spridzinātāju pie prezidenta pils policija plkst.16.40 saņēmusi no Lietuvas vadības apsardzes dienesta.

Prezidente Daļa Grībauskaite pilī neatrodas, vēsta Delfi.lt.

Kā portālam pusstundu vēlāk pastāstījuši operatīvo dienestu darbinieki, uz prezidenta pili izsaukti papildspēki. Policisti pagaidām nemēģina vīrietim tuvoties. Ieradies pretterorisma operāciju vienības Aras sarunvedējs.

Policija slēgusi tuvējās ielas. Izsludināts operatīvais plāns Vairogs.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas