Spēcīgi! Ļitviņenko advokāts paziņo, ka bijušā spiega nāvi pasūtījis pats Putins

1 komentārs

Plašu rezonansi šodien ieguvis mīklainā nāvē bojāgājušā Aleksandra Ļitviņenko ģimenes advokāta pēdējais vārds. Advokāts nebaidījās slepkavībā vainot Krievijas prezidentu, paziņojot, ka Ļitviņenko nāvi pasūtījis Vladimirs Putins.

Lielbritānija šodien, 31. jūlijā, noslēgusi bijušā Krievijas spiega Aleksandra Ļitviņenko mīklainās nāves izmeklēšanu. Savus secinājumus izmeklēšanas vadītāji publiskos līdz gada beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ļitviņenko atraitnes advokāts Bens Emersons:

Krievijas Federācijas prezidents Putins tikmēr ļoti cenšas noslēpt jebkādu saikni ar notikušo. Taču, neskatoties uz viņa piesardzīgo pieeju, ir diezgan skaidrs, ka Aleksandra Ļitviņenko slepkavība bija kā medaļa, ko Putinam pasniedza Lugovojs. Tas bija rupjš un neveikls žests no aizvien izolēta despota, morāli degradēta autoritāra līdera, kurš tolaik izmisīgi turējās pie varas, saskaroties ar sankcijām un pieaugošu starptautisku nosodījumu.

Tik nepārprotamas norādes uz Putina saistību ar Ļitviņenko nāvi iepriekš nav izskanējušas.

Kremlis reaģējis, izmeklēšanu nosaucot par politizētu un melīgu.

Bijušais Krievijas izlūkdienesta darbinieks Ļitviņeko 2006. gadā mira lielās mokās pēc tam, kad tikšanās laikā ar bijušajiem Krievijas spiegiem Kovtunu un Lugovoju iedzēra ar poloniju saindētu tēju. Tajā laikā Ļitviņenko bija radis patvērumu Lielbritānijā un neslēpti kritizēja Putinu.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +2

    haralds elceris

    nedomāju, ka tas kādu pārsteidz.

    31.07.2015 20:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas