Spēcīgas bangas Klusā okeāna Latīņamerikas piekrastē prasījušas triju cilvēku dzīvības

0 komentāri

Spēcīgi, vairāk nekā četrus metrus augsti viļņi Klusā okeāna Latīņamerikas piekrastē no Meksikas līdz pat Čīlei prasījuši triju cilvēku dzīvības, vēl viens cilvēks pazudis bez vēsts un simtiem bijuši spiesti pamest mājas.

Viens cilvēks ieskalots okeānā Panamā, vēl viens noslīcis Meksikas Akapulko kūrvietā, kur bangas triecās pret piekrastes mājām un applūdināja ielas, bet vēl viens, kāds tūrists no Eiropas, gājis bojā Čīles Valparaiso pilsētā.

Salvadoras varas iestādes tikmēr ziņo par kādu 14 vecu zēnu, kas pazudis bez vēsts, kā arī par 400 cilvēku evakuāciju un vairāk nekā 50 mājām, kas cietušas no lielajiem viļņiem.

Kā norāda Meksikas varas iestādes, šāda bangošanās vērojama katru gadu un ir saistīta ar spēcīgām vētrām dziļāk okeānā.

Domājams, ka vētrains laiks šai reģionā pieturēsies vēl vismaz četras dienas, tādēļ zvejnieki un burātāji aicināti ievērot īpašu piesardzību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas