Spāņus negaidīti pārsteidzis sniegputenis

0 komentāri

Spānijas ziemeļu daļu skārušas pamatīgas lietusgāzes un sniegputeņi. Dabas stihijā, kas šajos platuma grādos ir retums, gājuši bojā divi cilvēki.

Lielā daļā valsts teritorijas Spānijas Meteoroloģijas dienests izsludinājis brīdinājumus par vētrām, spēcīgu snigšanu un lietu.

Burgosas provincē no krastiem izgājusi Ebro upe, un vairāki iedzīvotāji evakuēti uz drošākām vietām. Savukārt Navarras reģionā pārplūdušas upes aiznestā kravas auto gājis bojā kāds 70 gadus vecs vīrietis.

Lietus dēļ notikuši arī vairāki zemes nogruvumi. Netālu no Bilbao zemes nogruvuma dēļ no sliedēm noskrējis vilciens. Nelaimē 30 pasažieri ir cietuši no šoka, bet citu traumu viņiem nav. Savukārt vēl viens cilvēks gājis bojā sniega lavīnā slēpošanas kūrortā Pirenejos. Viņš slēpojis laikā, kad trase bijusi slēgta lavīnas draudu dēļ.

Skaties foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas