Spānija: Skotija un Katalonija ir kā torpēdas pret Eiropas integrāciju

0 komentāri

Neatkarības referendumi Eiropas valstu reģionos, tādos kā Skotija un Katalonija, ir kā torpēdas pret Eiropas integrāciju, trešdien sacīja Spānijas premjerministrs Marjano Rahojs.

“Visi Eiropā uzskata, ka šie procesi ir ārkārtīgi negatīvi finanšu un ekonomikas jomās,” Spānijas parlamentā sacīja premjers.

“Šie procesi ir kā torpēda pret Eiropas gara ūdenslīniju, jo Eiropa ir izveidota, lai integrētu valstis, nevis lai tās fragmentētu,” viņš piebilda.

Ceturtdien Skotijā notiks Lielbritānijas valdības atļauts referendums par reģiona neatkarību, savukārt piektdien Katalonijas reģionālajā parlamentā paredzēts pieņemt lēmumu par “konsultācijas” balsojuma rīkošanu jautājumā par provinces atdalīšanos no pārējās Spānijas.

Rahojs iepriekš šādu balsojumu atzinis par nelegālu un solījis aizsargāt Spānijas vienotību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas