Spānijā par nodokļu izkrāpšanu tiesās princesi Kristīni

0 komentāri

Spānijā no likuma bardzības nav pasargāti pat karaliskās ģimenes locekļi. Tiesas priekšā par izvairīšanos no nodokļiem būs jāstājas Spānijas princesei Kristīnei.

Princese Kristīne ir karaļa Felipes Sestā māsa un viņa kļūs par pirmo karaliskās ģimenes locekli, kas tiks tiesāts.

49 gadus vecajai princesei celtas apsūdzības par līdzdalību nodokļu izkrāpšanā. Tā esot notikusi princeses vīra darījumu ietvaros – viņas vadītais institūts, uzdodoties par bezpeļņas organizāciju, laikā no 2004. līdz 2006. gadam no valsts izkrāpis aptuveni sešus miljonus eiro.

Notiesāšanas gadījumā princesei draud četru gadu cietumsods, bet viņas vīram – līdz pat 20 gadiem aiz restēm. Jāpiebilst, ka cenšoties atjaunot karaļnama prestižu Felipe Sestais jau oficiāli izslēdzis Kristīni no karaliskās ģimenes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas