Spānijā mēģina uzspridzināt partijas mītni

0 komentāri

Kāds grūtībās nonācis uzņēmējs šorīt Madridē ar automašīnu taranējis Spānijas valdošās Tautas partijas galveno mītni, nolūkā to uzspridzināt.

Tiesa gan, auto neuzsprāga, bet kārtības sargiem izdevās uzbrucēju aizturēt. Automašīnā atradās divi gāzes baloni un kāda viela, kas saskaņā ar aizturētā uzņēmēja apgalvojumiem esot sprāgstvielas.

37 gadus vecais uzbrucējs policijai paziņojis, ka automašīnā bija 15 kilogrami amonija nitrāta un alumīnija pulvera maisījuma, kā arī trīs detonatori ar pulksteņa mehānismu.

Uzbrucējs par savu mērķi izvēlējies Spānijas valdošo partiju, vainojot to sava biznesa lejupslīdē.

Notikušais radījis traucējumus Madrides transporta sistēmā, jo policija bija spiesta slēgt kvartālu, lai pārliecinātos, vai apkārtnes iedzīvotājiem nedraud briesmas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas