Somijā arestēti divi teroristi, kas Irākā izpildījuši asiņainu masu “nāvessodu”

0 komentāri

Somijas varasiestādes paziņojušas par divu Irākas izcelsmes teroristu arestu. Policijas rīcībā ir pierādījumi, ka abi brāļi Islāma valsts uzdevumā pagājušajā gadā piedalījušies asiņainā nāvessoda izpildē, nogalinot 11 cilvēkus.

Abi aizturētie ir 22 gadus veci brāļi. Pagaidām likumsargi neprecizē, vai šie cilvēki ir ieceļojuši valstī kā bēgļi. Galvenais pierādījums viņu vainai esot kāds video, kurā fiksēta masu slepkavība, paziņojusi Somijas policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Izmeklēšanas fokuss ir vērsts uz propagandas video, kurā redzams, kā ieslodzītie guļ sasieti uz grīdas, un tiek nežēlīgi nogalināti,” pauž Somijas policijas pārstāvis Jari Rati.

Skaties foto!

Likumsargi secina, ka slepkavas uzdarbojušies Irākas pilsētā Tikritā, kur pērn gūstā tika turēti 1700 irākiešu karavīri. Viņus visus nogalināja Islāma valsts kaujinieki.

Jāpiemin, ka šogad Somijā ieradušies 17 000 bēgļu no Irākas. Novembrī somi aizturēja kādu 29 gadus vecu irākieti, kuram arī izvirzītas apsūdzības par kara noziegumiem, taču izsmeļošāka informācija pagaidām netiek sniegta.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas