Sola 72 stundu laikā atbrīvot Tikrītu

0 komentāri

Irākas spēki Tikrītas pilsētā ir ielenkuši vairākus desmitus džihādistu grupējuma Islāma valsts kaujiniekus un atbrīvos pilsētu tuvāko trīs dienu laikā, sestdien paziņoja Irākas spēku pārstāvji.

Šiītu zemessardzes Badr līderis Karims an Nuri un brīvprātīgo Tautas mobilizācijas vienību pārstāvis pavēstīja, ka Islāma valsts kaujinieku paslēptuvju likvidēšana prasīs ne vairāk kā 72 stundas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tautas mobilizācijas vienības veido kodolu spēkiem, kas pirms divām nedēļām uzsāka operāciju Tikrītas atbrīvošanai no džihādistiem.

Pēdējie Islāma valsts kaujinieki ir ielenkti pilsētas centrā no visām pusēm, paziņoja Nuri, piebilstot, ka to ir ap 60–70.

Pēc viņa teiktā, par Tikrītas atbrīvošanu tiks paziņots tikai tad, kad tiks neitralizēti tūkstošiem mīnu, kuras kaujinieki izlikuši pilsētā armijas uzbrukuma bremzēšanai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas