ŠOKĒJOŠS VIDEO: Austrumukrainas separātisti ņirgājas un draud piekaut ukraiņu karagūstekni

0 komentāri

Internetā nonācis video, kurā redzams, kā bruņoti separātisti Austrumukrainā ņirgājas par ukraiņu karavīru, kurš nonācis gūstā. Video savā ziņā ir šokējošs ar to, ka bruņotie vīri ne tikai pazemo, bet savā starpā apsver iespēju piekaut gūstekni, lai ar video starpniecību ”nodotu sveicienu” Ukrainas armijai.

Vīrieši, kas draud un pazemo ukraiņu gūstekni, nodēvēti par kadiroviešiem, proti, Čečenijas prezidentam Ramzanas Kadirovam lojāliem karavīriem. Konflikta zonā Austrumukrainā viņi, iespējams, nonākuši algotņa kārtā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video redzams, ka ukraiņu gūsteknis ir ievietots netīrā kanalizācijas šahtā. Lai gan nav skaidrs, cik ilgu laiku viņš tur pavadījis, taču no apkārtesošās netīrības noprotams, ka viņš tur atrodas vairākas dienas.

Aicināts nosaukt savu nacionalitāti, gūstā esošais karavīrs acīmredzot sevi nodēvējis par ”krievu no Kijevas”, kas separātistu karavīru vidū izraisa vispārēju jautrību. Ukraiņu karagūsteknim tiek draudēts, un viņš tiek pazemots. Kāda no balsīm aizkadrā arī skaļi paziņo, ka viņš personīgi ir gatavs piekaut kādu no gūstekņiem, lai tik ”nosūtītu video sveicienu” Ukrainas karavīriem.

Foto

Brīdinām – video dzirdamas necenzētas frāzes krievu valodā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas