Šogad Eiropā ieradušies jau vairāk nekā miljons bēgļu

0 komentāri

Šogad Eiropā ieradušies jau 1,2 miljoni patvēruma meklētāju, liecina jaunākā Eiropas Savienības (ES) ārējo robežu aģentūras Frontex publiskotā informācija.

Tas ir apmēram četras reizes vairāk nekā visa pagājušā gada laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, – lai samazinātu migrantu plūsmu, kas ierodas Itālijā un Grieķijā, Balkānu valstīs ieviesīs vēl vairākus bēgļu uzņemšanas centrus – par to vienojušies ES iekšlietu ministri.

Viņi nolēmuši, ka gan ES esošajās, gan neesošajās Balkānu valstīs izveidos vairākus centrus, kas paātrinās patvēruma atļaujas piešķiršanas izvērtēšanas procesu.

Vēl ministri nolēmuši, ka krietni jāpaātrina bēgļu pārvietošana no migrantu pārpildītās Grieķijas un Itālijas. Tas nozīmē, ka ES dalībvalstīm aktīvāk jāiesaistās bēgļu pārvietošanā un jābūt gatavām migrantu uzņemšanai.

No aptuveni 160 000 bēgļu, kurus no Grieķijas un Itālijas bija paredzēts pārvietot līdz pagājušās nedēļas beigām, uz citām ES valstīm līdz šim pārvietoti tikai nieka 150 migranti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas