Snoudens vairs negrib slēpties Krievijā; labāk dosies uz cietumu ASV

0 komentāri

Spiegošanā apsūdzētais bijušais ASV izlūkdienestu darbinieks Edvards Snoudens ir piekritis pārstāt slēpties Krievijā un tā vietā doties uz cietumu ASV.

Snoudens skaidro, ka viņš jau vairākkārt ir piedāvājis brīvprātīgi doties uz cietumu, taču līdz šim ASV valdība nav sniegusi savu atbildi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš stāsta, ka amatpersonas viņam apliecinājušas tikai to, ka cietumā viņš netiks spīdzināts. Citu informāciju tās nav sniegušas.

Snoudens ir kādreizējais ASV Nacionālās drošības pārvaldes analītiķis, kurš dzīvo trimdā Krievijā jau divus gadus, kopš viņš atklāja ASV un to sabiedroto izspiegošanas programmas.

ASV administrācija nodēvējusi viņu par hakeri un vainoja daudzu cilvēku dzīvību apdraudēšanā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas