Sniega vētra paralizē satiksmi ASV

0 komentāri

ASV jau sasniegusi šīs sezonas pirmā liela sniega vētra. Sniegs un krusa aizvadītajā naktī pārklāja Taho ezera apkārti Nevadas štatā, radot pamatīgus sastrēgumus tieši Ziemassvētkos.

Tikmēr ASV dienvidrietumos, Alabamas štatācilvēki turpina cīnīties ar vakardienas tornado sekām. Virpuļviesulim sekoja pamatīgas lietugāzes. Šajā dabas stihijā kopumā bojā gāja 14 cilvēki.

Saskaņā ar meteorologu prognozēm pēc dažām dienām Latvijā siltos Ziemassvētkus nomainīs pamatīgs aukstumu vilnis. Jauno gadu, visticamāk, sagaidīsim jau ar mīnus 15 grādu salu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas