Slovēnija pieņems 2,5 tūkstošus imigrantu dienā

0 komentāri

Slovēnija pieņems divarpus tūkstošus migrantu dienā, jeb par pusi mazāk nekā lūgusi tās kaimiņvalsts Horvātija.

Vairums patvēruma meklētāju, kas ierodas Slovēnijā, vēlas doties tālāk uz Austriju vai Vāciju. Taču, ja šīs valstis ierobežos uzņemamo bēgļu skaitu, bēgļi būs spiesti palikt Slovēnijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Slovēnijas varasiestādes to nevēlas, un tieši tāpēc nolēmušas ierobežot uzņemamo bēgļu skaitu. “Mēs nevaram pieņemt lielāku cilvēku skaitu nekā to, cik plāno turpināt savu ceļu. Ļoti neilgā laikā, iespējams, desmit dienās, Slovēnijā jau būtu 35 tūkstoši migrantu, kas ir nepieļaujami,” pauda Slovēnijas iekšlietu ministrs.

Kopš Ungārija piektdien slēdza savas robežas, Slovēnija kļuvusi par migrantu galveno ceļu uz pārējo Eiropu.

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas