Slovākijā noslēgušās parlamenta vēlēšanas! Valstī prognozē valdības krīzi

0 komentāri

Kā jau tika prognozēts, vakar notikušajās Slovākijas parlamenta vēlēšanās pašreizējā premjera Roberta Fico pārstāvētie sociāldemokrāti ir ieguvuši lielāko balsu skaitu, tomēr zaudējuši līdzšinējo vairākumu parlamentā.

Tādējādi jaunās valdības veidošanā viņiem nāksies meklēt kompromisus sarunās ar citām partijām.

Fico rēķinājās ar plašu sabiedrības atbalstu savai stingrajai nostājai pret migrantu uzņemšanas kvotām, tomēr sabiedrības noskaņojumā bez bēgļu problēmām aktualitāti nezaudēja arī tādi ikdienā svarīgi jautājumi kā veselības aprūpe un izglītība.

Slovākijai šā gada otrajā pusē rotācijas kārtībā būs jāuzņemas Eiropas Savienības (ES) prezidētājvalsts pienākumi, taču sagaidāms, ka valdības veidošana var ieilgt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas