Skumja ziņa. Turcijas sprādzienā bojā gājušo un ievainoto skaits ievērojami pieaudzis

0 komentāri

Terorista pašnāvnieka sarīkotā sprādzienā Stambulas centrā bojā gājuši pieci, bet ievainoti 36 cilvēki.

Terorakts noticis pilsētas vēsturiskajā daļā, ielā, kur atrodas daudzi veikali un ārvalstu diplomātiskās pārstāvniecības. Taču pēc asiņainajiem sprādzieniem Turcijas galvaspilsētā Ankarā, cilvēki nelabprāt uzturas publiskās vietās, kurās varētu atrasties daudz cilvēku. Turcijas varasiestādes bez īpašas vajadzības aicina neuzturēties ārpus mājām vai vietās, kurās varētu atrasties cilvēku pūļi. Šis ir jau trešais teroristu sarīkotais sprādziens Turcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Terorisms kārtējo reizi ir parādījis savu neglīto seju, nevajadzīgi iesaistot un liekot ciest civiliedzīvotājiem. Cīņa pret terorismu visā valstī turpināsies un mēs to darīsim ar vēl lielāku sparu,” pauda Turcijas ārlietu ministrs.

Pagaidām neviena organizācija vēl nav uzņēmusies atbildību par šo terora aktu.

Foto no notikuma vietas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas