Skotijas ministrs referendumā aicina balsot par palikšanu ES

0 komentāri

Skotijas iedzīvotājiem ir jābalso par Lielbritānijas palikšanu Eiropas Savienībā (ES). Pretējā gadījumā valsts saskarsies ar daudz riskiem, tostarp iedzīvotāju dzīves līmeņa pasliktināšanos un pakalpojumu sadārdzināšanos, tā paziņojis Skotijas pirmais ministrs Alisdērs Alans.

Viņš arī piebilda, ka Lielbritānijas izstāšanās no ES novestu pie jauniem aicinājumiem cīnīties par Skotijas atdalīšanos no Apvienotās Karalistes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”No Eiropas esam ieguvuši virkni tiesību, tagad tas viss ir apdraudēts. Mēs to nevēlamies, tāpēc aicinu Skotijas pilsoņus balsot pret aiziešanu no Eiropas. Ja tomēr vairums nobalsos par izstāšanos, mums priekšā stāv lielas grūtības,” pauda ministrs.

Jau ziņojām, ka 23. jūnijā Lielbritānijā norisināsies referendums par izstāšanos no ES. Lielbritānijas vēlme izstāties no bloka raisījusi plašu ažiotāžu starptautiskajā sabiedrībā.

Atsevišķu valstu līderi pauduši bažas, ka Lielbritānijas piemēram var sekot arī citas ES valstis, kas nav mierā ar ES prasībām, galvenokārt bēgļu krīzes jautājumā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas