Stokholmā notiekošais protests pret bēgļiem beidzas ar arestiem

0 komentāri

Zviedrijas policija veikusi vairākus arestus pēc protesta akcijas, kas vērsta pret imigrantiem. Tā notika sestdienas vakarā – dienu pēc tam, kad melnos apģērbos un maskās tērpti cilvēki Stokholmā izdalīja skrejlapas, kurās draudēts uzbrukt migrantu jauniešiem, kas klejo pa ielām.

Šobrīd nav zināms, cik daudz migrantu ir cietuši. Tikmēr vakar notikušajā protesta akcijā piedalījās apmēram 100 demonstrantu. Daudziem bija rokās Zviedrijas karogi un plakāti, kuros pausts nosodījums Zviedrijas premjeram Stefanam Lēvenam un pieprasīta viņa atkāpšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Notiekošo uzraudzīja policija, jo turpat netālu apmēram 200 cilvēki pulcējās, lai paustu atbalstu migrantiem. Tiek ziņots, ka abu pasākumu dalībnieku vidū izcēlušies arī kautiņi un vairāki cilvēki esot aizturēti. Incidents atspoguļo augošo spriedzi par imigrācijas jautājumu Zviedrijā, kas pērn uzņēma 163 tūkstošus patvēruma meklētāju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas