Skats kā no Klinta Īstvuda filmām – austrāliešu mājām “uzbrūk” krūmāju virpuļi

0 komentāri

Kādu Austrālijas mazpilsētu ir pārņēmuši tuksnešu krūmāju virpuļi, kādus parasti mēs redzam vesterna filmās ar Klintu Īstvudu. Tikai šie virpuļi ir nevis apsēduši tuksnesi, bet gan vietējo iedzīvotāju mitekļus.

Daudzi vietējie Viktorijas priekšpilsētas iedzīvotāji, atgriežoties pēc garas darbadienas mājās, pat nevarēja iekļūt savās dzīvesvietās. Tuksneša virpuļi ir izveidojušies no ātri augošiem krūmājiem tuksnesī, salūstot pie stiprākām vēja brāzmām. Tādējādi šie tuksneša “kovboji” var nonākt pietiekami tālu no savas ierastās vides – tuksnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Skaties video!

7 News | Weed menaceA creepy natural phenomenon is menacing residents near Wangaratta.An invasion of hairy panic grass – piling up to roof height – is leaving some residents cleaning up for hours.www.7news.com.au#7News

Posted by 7 News Melbourne on trešdiena, 2016. gada 17. februāris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas