SKATIES: Šveices galdnieki izdomājuši īpatnēju veidu, kā atvērt alus pudeles

0 komentāri

Katrs, kam ir slinkums aiziet pēc pudeļu attaisāmā, var atvērt alus pudeli ar teju jebkuru cietu priekšmetu, kas pagadās pa rokai, tostarp lineālu. Taču daži Šveices namdari pamanījušies ar lineālu atvērt piecas pudeles vienlaikus.

Dažiem ģeniāliem video nav nepieciešams nedz tulkojums, nedz plašāki paskaidrojumi – tieši tāpēc šis amatieru video kļuvis par kārtējo interneta sensāciju. Tajā redzams, kā ar lineālu meistarīgi tiek atvērtas piecas alus pudeles vienlaikus. Seši vīri, piecas pudeles alus un viens maģisks brīdis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Klips gan uzņemts jau aprīlī, kad tajā redzamie namdari, ģērbušies vietējos tautas tērpos, svin kopīgiem spēkiem uzceltas mājas pabeigšanu. Triks ar piecu alus pudeļu atvēršanu, pateicoties sociālajiem tīkliem, drīz vien pāršalcis visu Šveici un kļuvis populārs arī aiz tās robežām.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas