Skandālu izraisa video, kurā Grieķijas finanšu ministrs Vācijai rāda vidējo pirkstu

0 komentāri

Divus gadus vecs video, kurā redzams Grieķijas finanšu ministrs Janis Varufakis rādām vidējo pirkstu Vācijai, pirmdien izraisījis skandālu medijos.

Video filmēts 2013. gadā Zagrebā, kur kādreizējais ekonomikas profesors Varufakis konferencē runājis par eirozonas krīzi un izslējis savu vidējo pirkstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vācijas sarunu šova vadītājs Ginters Jauhs Varufakim video parādīja svētdienas vakarā raidījuma laikā. Varufakis reaģēja dusmīgi, uzstājot, ka materiāls ir viltots un ka žests pievienots pēc ieraksta.

Mirkļos pirms žesta var dzirdēt Varufaki sakām: “Mans piedāvājums bija Grieķijai vienkārši paziņot, ka tā nepildīs saistības eirozonā 2010. gada janvārī, un parādīt Vācijai pirkstu un teikt, – nu tagad varat paši risināt šo problēmu.”

Parādu krīze Grieķijā sākās 2010. gada janvārī.

Sarunu šova redaktori apgalvo, ka video nav nekādas pārveidojumu vai viltojuma pazīmes, taču viņi atļaus pārbaudīt tā autentiskumu ekspertiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas