Skandāls šaha pasaulē! Šahists krāpjas, izmantojot Morzes kodu

0 komentāri

Vienā no “sēdošajiem” sporta veidiem – šahā – noticis skandāls. Proti, kāds Itālijas šaha spēlētājs izraidīts no prestiža valsts turnīra, jo atklājies, ka viņš krāpies, izmantojot Morzes kodu.

Turnīra pārstāvjiem radušās aizdomas tad, kad Arkandželo Rikardi pēkšņi sāka negaidīti labi veikties. Viņš bija ierindojies tikai 50 000. vietā pasaulē labāko šaha spēlētāju rangā, bet negaidīti sāka uzveikt daudzkārt par sevi labākus spēlētājus. Tad arī atklājās, ka viņš daudz mirkšķina ar aci un vienu roku turēja ieslēptu padusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek uzskatīts, ka 37 gadus vecajam spēlētājam kaklā karājās kamera, ar kuras palīdzību viņš nosūtīja informāciju datorprogrammai, kas atpakaļ pareizās atbildes sūtīja ar Morzes kodu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas