Skandalozais ASV prezidenta kandidāts Tramps britu parlamentā nodēvēts par “idiotu”

0 komentāri

Noslēgušās Lielbritānijas parlamenta debates par jautājumu, vai politiķim un nekustamo īpašumu magnātam Donaldam Trampam liegt iebraukt Apvienotajā Karalistē.

Debates ilgušas trīs stundas un izvērsušās par spraigu diskusiju. Parlamentārieši nav skopojušies necenzētiem vārdiem, izsakot savu viedokli par pretrunīgi vērtēto politiķi. Vairāki viņu nodēvējuši par idiotu un lietojuši dažādus citus apvainojošus britu žargona vārdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr galējais lēmums par to, vai Trampam liegt iebraukt Lielbritānijā ir iekšlietu ministres Terēzas Mejas rokās. Viņa Trampa izteikumus vērtējusi, kā šķelšanos veicinošus un nepareizus. Taču oficiāls lēmums vēl nav pieņemts. Lielbritānijā jau iepriekš liegts iebraukt vairākām “naida runā” apsūdzētām personām.

Foto: protesti pret Donaldu Trampu

Taču daudzus uztrauc, ka Trampam varētu tikt piešķirts īpašs statuss un viņa izvērtēšana nebūs taisnīga, jo, liedzot Trampam iebraukt Lielbritānijā, briti varētu zaudēt simtiem miljonu mērāmās investīcijas, ko pretrunīgi vērtētais ASV politiķis bija plānojis investēt savos īpašumos Skotijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas