Skandalozā WikiLeaks dibinātāja Asanža kaķēnam – savs Twitter konts

0 komentāri

Interneta aktīvista un vietnes WikiLeaks dibinātāja Džuliana Asanža bērni uzdāvinājuši viņam kaķēnu. Dzīvnieciņam ieviests arī pašam savs profils mikroblogošanas vietnē Twitter – Embassy Cat. 

Kā vēsta ārvalstu mediji, tostarp Sky News, kaķēns 44 gadus vecajam Austrālijas pilsonim Asanžam uzdāvināts kādā īpašā gadadienā – jūlijā apritēs četri gadi, kopš viņš uzturas Ekvadoras vēstniecībā Londonā.

Asanža dibinātā vietne WikiLeaks 2010. gadā publicēja simtiem tūkstošu slepenu ASV diplomātiskās un militārās sarakstes dokumentu. Kamēr vieni Asanžu uzskata par provokatoru un interneta teroristu, citi nominējuši viņu Nobela Miera prēmijai.

Foto: Džulians Asanžs ar savu kaķēnu

Vēstniecības kaķēna ikdiena Twitter

 

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas