Skaistumkonkurss ”Miss America” notiks Krievijas anektētajā Krimas pussalā

0 komentāri

Ar skandalozu paziņojumu nākuši klajā skaistumkonkursa ”Miss America” rīkotāji.  Nākamais skaistumkonkurss notiks Sevastopolē, Krievijas anektētajā Krimas pussalā.

”Miss America” rīkotāju paziņojums tika uzņemts ar pozitīvām emocijām Krievijā, kas sola sarīkot atmiņā paliekošu šovu Melnās jūras piekrastes pilsētā. Tomēr Savienotajās Valstīs gaidāmā pašmāju skaistumkonkursa migrācija daudziem nav saprotama. Pasākuma rīkotājs gan norāda, ka skaistumkonkursam nav nekāda sakara ar politiku.

”Bija iebildumi, taču tie pārsvarā nāca no Ukraiņiem, kas dzīvo ASV. Tādējādi pagaidām šie ir subjektīvi un ļoti personiski ukraiņu imigrantu viedokļi. Ko par to teiks vēlāk – to es nevaru pareģot. Redzēsim,” paziņojis skaistumkonkursa rīkotājs Deivids Marmels.

Krievija anektēja Krimu martā, pēc tam kad prorietumniecisko demonstrantu protesti noveda pie Maskavai draudzīgā prezidenta Viktora Janukoviča gāšanas. Rietumvalstis nosodīja šo soli, ieviešot sankcijas pret Maskavu, kas tiek vainota arī ukrainas separātistu kustības atbalstīšanā. Tomēr skaistumkonkursa rīkotāju tas neuztrauc.

Skaistumkonkursā piedalīsies 51 precēta amerikāņu sieviete un tikpat liels skaits sieviešu no Krievijas. Iniciatīva par kopīga skaistumkonkursa rīkošanu izskanēja jau pirms 25 gadiem, kad to konkursa rīkotājiem izteica toreizējā – Padomju Savienība.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas