Skaisti un biedējoši vienlaikus: Amazones mežu izciršana no putna lidojuma

0 komentāri

Amazones lietus meži un no meža atbrīvotās teritorijas, lai tur audzētu sojas pupiņas – ziņu aģentūras Reuters fotogrāfa uzņemtajos attēlos redzams, kā tas izskatās no putna lidojuma.

Brazīlija 2015. un 2016. gada sojas pupiņu audzēšanas sezonā grasās iegūt rekordražu – 97,8 miljonus tonnu. Tas ir par 3,2% vairāk salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu. Liela daļa no papildu saražotajiem apjomiem paliks Brazīlijā, savukārt eksports pieaugs vien nedaudz, vēsta ziņu aģentūra Reuters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr dabas aizstāvji Greenpeace citviet Amazonē oktobra sākumā izvietojuši plakātu, kura izmērs vienāds ar pusi no futbola laukuma, kas prasa mazināt naftas un dabasgāzes ieguves industriju.

Foto!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas