Sīrijas miera sarunās neļauj piedalīties visiem opozīcijas pārstāvjiem

0 komentāri

Ženēvā turpinās gatavošanās Sīrijas miera sarunām, kuras, iespējams, sāksies šovakar pēc tam kad ieradīsies Sīrijas lielākā opozīcijas jumta organizācijas delegācija. Sagaidāms, ka tā būs aptuveni 40 cilvēku liela. Lēmumu sarunās tomēr piedalīties Bašara al Asada pretinieki pieņēmuši, jo izpildītas viņu izvirzītās prasības, tostarp par palīdzības sniegšanu valdības spēku aplenktajās pilsētās iesprostotajiem civiliedzīvotājiem.

Jebkurās uguns pārtraukšanas sarunās, kas šobrīd ir mūsu mērķis, norobežojoties no diskusijām par Sīrijas nākotni, ir vajadzīgas divas puses. Uguns pārtraukšanas sarunām jābūt starp tiem, kas viens otru apšauda.

Tikmēr Ženēvu šodien pametuši Sīrijas kurdi, kas tā arī nav sagaidījuši uzaicinājumu piedalīties sarunās. Kāds delegācijas pārstāvis pavēstījis, ka tādējādi nekādi sarunu lēmumu, tostarp par uguns pārtraukšanu tiem nebūs saistoši.

Par kurdu dalību sarunās iestājās Krievija, kas ir Bašara al Asada režīma atbalstītāja, taču pret to iebilda Saūda Arābijas atbalstītie Sīrijas opozicionāri, kas uzskata, ka Sīrijas kurdi ir Turcijas bruņotā grupējuma “Kurdistānas Strādnieku partija” atzars.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas