Simtiem cilvēku Austrijā protestē pret bēgļu ienākšanu

1 komentārs

Austrijā pie robežas ar Slovēniju notikusi plaša protesta akcija, pieprasot mainīt bēgļu uzņemšanas politiku.

Protesta akcijā piedalījās vairāki simti cilvēku, kuriem nav pieņemama Eiropas Savienības un Austrijas attieksme pret bēgļu uzņemšanu. Protestētāji iestājas par to, lai tiktu pārtraukta iespēja bēgļiem nekontrolēti šķērsot robežas. Par kontroles pastiprināšanu iestājas arī Austrijas iekšlietu ministre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa šonedēļ izraisīja apjukumu Briselē, paziņojot par plāniem uz robežas ar Slovēniju uzcelt žogu vairāku kilometru garumā. Tas ir arī pretrunā ar Austrijas kanclera nostāju. Viņš ir paziņojis, ka “apkārt Austrijai nebūs sētas”.

Bēgļi ienāk Austrijā:

1 komentārs

TOP komentāri

 • Linda
  0

  Linda

  Beidzot ari kuslie un pastulbie austriesi sarosijusies,citadi sedeja majas un bubinaja aizkrasne,cik baisi,ka vagabunderi nak,labi nebus...bet talak par aizkrasni nelida...
  Nu vismaz sak izradit nedaudz dusas un pascienas.

  01.11.2015 14:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas